Vorige week zondag was de laatste dag van de verkoopactie van m2 kunstgras en door een geweldige eindsprint is er in de laatste week nog 20.000 euro bij gekomen. Het eindbedrag is uiteindelijk 90.000 euro geworden en dat gaf een geweldige boost om te starten met de aanleg van het kunstgrasveld. Vorige week werden de eerste werkzaamheden verricht en afgelopen vrijdag is de eerste week afgerond met het ‘uitzetten’ van het kunstgrasveld.

In de laatste week werd de actie verblijd met een geweldig bedrag vanuit de ‘gele knop’ actie van Albert Heijn Grotenhuys Vorden. Vanaf de laatste week van november 2020 t/m 31 januari 2021 kon iedereen in Vorden bij het inleveren van de statiegeldflessen bij AH op de gele knop drukken en het statiegeld ten gunste van v.v. Vorden te geven. Vorige week gaf Björn Grotenhuys aan dat de teller was blijven steken op maar liefst 1500 euro en als klap op de vuurpijl heeft AH Grotenhuys ook nog een ‘cornervlag’ aangeschaft t.w.v. 1250 euro. Een geweldig gebaar en een zeer welkome geste van AH Grotenhuys richting onze club.

Hieronder nog enkele foto’s van de eerste werkzaamheden rondom ons kunstgrasveld in deze eerste week:

Prachtig filmpje over het Sportpark in ‘Winter Wonderland’ :

Filmpje v.v. Vorden – Sportpark in de sneeuw