Vorige week zondagmiddag ging de website ‘www.ikdoneervoor.nl/vvvorden‘ officieel de lucht in en nog geen uur nadat het ‘live’ was gegaan, waren de eerste donaties al binnen en liep het direct storm. Deze actie, waarbij er 10.000 m2 kunstgrasveld online te koop is, staat in het teken van de ‘Kunstgrasproject’ waarbij volgend voorjaar op de plek van het huidige 3e veld een kunstgrasveld zal worden aangelegd. Mede door deze actie wil de v.v. Vorden het ontbrekende bedrag van 100.000 euro op zien te brengen, zodat het samen met het bedrag dat de gemeente Bronckhorst heeft begroot voor dit project, het kunstgrasveld kan financieëren. Morgen zal er nog een groot stuk in de Stentor en de Gelderlander staan, waardoor er nog meer aandacht zal worden besteed aan deze actie en deze week zal er door de junioren van v.v. Vorden ook nog geflyerd worden. Dat deze eerste week al een bedrag van 23.000 euro heeft opgeleverd is natuurlijk voor iedereen binnen het project en binnen de vereniging een zeer positief signaal. Maar we zijn er nog niet en vandaar dat de komende 3 maanden (t/m 31 januari) wij nog regelmatig van ons laten horen en zoveel mogelijk mensen enthousiasmeren om naar onze speciale website te gaan!

Klik op onderstaande afbeelding om naar de verkoop website te gaan van de vierkante meters kunstgras van v.v. Vorden