Gisteren is de selectie van v.v. Vorden (1e, 2e en 3e) begonnen met de voorbereiding op het seizoen 2019-2020 met een ‘dubbele’ training. Onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Manfred Graven en de reeds bekende trainers van het 2e elftal Luc Feukkink en Marc Rouwen heeft een groep van 36 (van de 46) spelers de eerste trainingsarbeid verricht op de oefenhoek van ons complex. Manfred heeft samen met zijn assistent René Nijenhuis een groep van 19 spelers tot zijn beschikking met daarin de nieuwkomers uit de JO19-1 Niels Rondeel en Kris Koning. De groep is verder aangevuld met Jeff Böhmer, Ties Wentink en Wiebe de Jong vanuit het 2e elftal en andersom heeft Stefan Eggink na 12 jaar trouwe dienst het 1e elftal ingeruild voor het 2e. Bij de 2e groep zijn Bram Makkink en Sem Kosse uit de JO19-1 gekomen. De komende week traint de volledige groep op dinsdag en donderdagavond en komend weekend speelt het 1e elftal haar eerste twee oefenwedstrijden op het Quick-toernooi van PAX in Hengelo Gld.

Klik op de foto hieronder voor een mooie sfeerreportage van Johan Bolink van de eerste trainingsdag van de selectie in het seizoen 2019-2020 met o.a. ook een aantal fraaie foto’s van de opgeknapte kantine.