Edwin Meijer heeft in speelronde 32 zijn tweede weekwinst behaald in de vv Vorden Voetbalpool. Net als in speelronde 26 was het verschil minimaal maar voldoende voor de winst. Bouke Klein Kranenbarg kwam net één puntje te kort voor de overwinning deze speelronde. De derde plaats was voor Bram Houwen, gevolgd door een vijftal die de vierde plaats deelden. Op alfabetische volgorde waren dit Bo Waasdorp, Fam. Schoppers, Germa ten Duis, Jari Eggink en Michiel Balvert.

In het algemeen klassement nam Arjan Wagenvoort de eerste plaats over van Bas van der Veen. Het verschil met Bas bedraagt echter 1 punt. Herman Vrielink bezet nog altijd de derde plaats met een achterstand van 17 punten ten opzichte van Arjan. Sven Hendriks deed net als vorige week de beste zaken van de Top 5 en kruipt steeds dichter richting een podiumplaats. Aankomende donderdag en zondag worden de laatste 2 speelronden gespeeld, waarbij op zondag alle wedstrijden als wedstrijd van de week zijn aangemerkt. Kortom op zondag zijn veel punten te verdienen en weten we na het toekennen van de punten op basis van de extra voorspellingen wie winnaar wordt van deze Voetbalpool