Hoe moet je dit brengen? Je verliest 4-0 maar je speelt gewoon 1 van de beste wedstrijden van het seizoen. We moesten tegen koploper DVV uit Duiven die een leuke, goede en ook sportieve ploeg hebben. Het
combinatievoetbal beheersten ze zeer goed en lieten ons dat ook direct vanaf de 1e minuut zien. Maar gelukkig speelden hun dit spelletje op grote afstand vanaf ons doelgebied. Dus geen direct gevaar. Wij stonden
daarentegen, wat ook duidelijk vooraf gezegd was zeer goed positioneel en dus verdedigend waren we zeer sterk, de hele 1e helft hebben we op deze manier een gelijk opgaande wedstrijd gekregen omdat DVV de bal
voorin niet kwijt kon, omdat onze verdedigers Vera, Ilse H, Britt en Esther gewoon goed opgesteld stonden en alert waren bij elke bal, Ook Amber op de mid-mid speelde zeer goed, goede duels en qua positie kort voor
onze verdediging zodat er geen ruimte voor DVV was om hier tussendoor te spelen. En als wij de bal hadden was er ook gewoon goed combinatiespel te zien, voorin konden we de bal vaak in bezit houden doordat Lotte die ongeveer voor de 1e keer in de spits stond het zeer goed deed. lastige positie in deze wedstrijd maar perfect hoe ze het deed, het maximale er uit halen. Wyke en Sarah hadden het lastig, Sarah had net de fysiek sterkste tegenstander bij zich en iedereen die Sarah kent weet dat dit niet haar sterkste punt is, maar ze was wel sneller dan haar dus maak gebruik van je eigen sterke punten was de coaching. Wyke vocht als een leeuw voor elke bal maar vond zelf dat het niet goed ging, Dit had ze niet helemaal goed, veel ballen bij haar in de buurt zette ze zo goed druk dat hun de bal over de zijlijn speelden en wij dus konden opsluiten naar hun helft, niet direct zichtbare resultaten maar wel belangrijk. Vandaag hadden linkshalf Roos rechtsbenig en rechtshalf Gitte Linksbenig de opdracht om veel bij te sluiten bij de voorhoede, en dan te kunnen schieten op
de goal, Dit ging redelijk maar was voor hun ook een lastige en vooral zware klus, de velden worden in deze periode toch wat drassiger en de conditie moet dan wel goed zijn. Dit was voor het eerst dat we wat meer op
deze manier speelden maar die paar momenten die we hiervoor hadden werden echt goed benut. Dus wordt vervolgd gaan we vanuit. Bovenaan het verhaal staat al dat 4-0 de eindstand was maar het meest nare
moment waren de laatste 2 minuten voor rust, 1-0 en 2-0 vielen zeer kort achter elkaar, terwijl er al gezegd was dat het bijna rust was. Op deze momenten moeten we slimmer worden en de bal af en toe in de ploeg
houden in plaats van zelf de 1-0 proberen te maken waar balverlies was en direct van de gegeven ruimte gebruik gemaakt kon worden. ook zagen we direct na de 1-0 dat we even vergaten dat we gewoon goed
speelden, na de 1-0 gingen we zonder na te denken proberen de stand recht te trekken nog voor rust, dit resulteerde indirect in de 2e tegentreffer waardoor je de goede 1e helft met een zeer bittere nasmaak afsluit
en in de rust gewoon met een rotgevoel zit……”we speelden best goed” …….”we staan wel 2-0 achter”……”wat als het nu nog 0-0 was geweest”…..ja vooral die laatste was zeer belangrijk want wij kregen ook onze kansjes en daar moet je dan op gokken dat die een keer valt. Maar nu hou ik er over op, we hebben zoals al eerder gemeld een zeer goede wedstrijd gespeeld en het is ook geen Champions league waar we dus gewoon even de score moeten vergeten en kijken naar de progressie die we toch als team mee maken. het is lovenswaardig dat we met de zeer smalle selectie dit seizoen in de 1e klasse wat gewoon echt een zeer
zware competitie is goed meedoen en het de koploper zo lastig kunnen maken. Dank iedereen hiervoor! Zaterdag 23 november spelen we thuis in Wichmond om 13.00 uur tegen Lochem waar we dit jaar al 2x eerder
tegen gespeeld hebben met zeer wisselende resultaten. Maar goed, het zal dus gewoon weer spannend worden en het zal liggen aan onze eigen manier van spelen wat de eindstand wordt!