Het is dit weekend een drukte van belang op het Europlanit Buitensportpark. Allereerst mogen wij voor de tweede achtereenvolgende keer als gastheer fungeren voor de Heavensride op vrijdag 24 juni. De Heavensride zal dit jaar vier ‘lussen’ van 100 kilometer bevatten, waarbij start en finish telkens op ons Sportpark zal zijn. Ieder jaar wordt er voor een goed doel gefietst en de ruim 150 deelnemers zullen morgen voor ons plaatselijke Zwembad ‘In de Dennen’ gaan fietsen, aangezien deze instantie het geld hard nodig heeft na twee zware corona-seizoenen. Kom morgen een kijkje nemen op ons Sportpark en moedig de vele fietsers aan op hun tocht van 100, 200, 300 of 400 km. Tevens is er een zogenaamde e-bike tocht van 65 km. Tevens is er dit weekend ook nog ons jaarlijks Jeugdkamp voor onze jongste pupillen van 5 t/m 12 jaar. Het JAC (Jeugd Activteiten Commissie) heeft dit jaar wederom een fraaie tweedaagse georganiseerd met vrijdagavond en zaterdag overdag enkele mooie activiteiten.

Tenslotte zal er op zaterdag overdag nog een flinke klus worden geklaard door een groep vrijwilligers rondom het project ‘Omheining Hoofdveld’ (zie website voor verdere informatie).