Het kalenderjaar 2019 loopt ten einde en de winterstop van het seizoen 2019-2020 begint volgende week zondag. Op ons Sportpark ‘t Grote Veld zal dan vanaf maandag 23 december tot maandag 13  januari geen voetbalactiviteiten plaats vinden, maar toch zijn er nog genoeg redenen om een bezoek te brengen. De kantinecommissie, jeugd-  en evenementencommissie hebben namelijk ook in de maand december en januari een fraai programma in elkaar gezet. Kijk hieronder naar de diverse gelegenheden tijdens de dolle dagen en bijbehorende datums.

Zondag 8 december na afloop van Vorden 1 – Concordia Wehl 1 vanaf 15.30 uur : feest in kantine ‘de Ark 2.0 ‘ met … 🙂

Donderdag 12 december na afloop van laatste seniorentraining 2019 : Spare Ribs avond met senioren en JO19 en MO19

Vrijdag 27 december : Jingle Bells jeugdzaalvoetbaltoernooi in Sporthal ‘t Jebbink

Zaterdag 4 januari : de Flessenactie 2020

Zondag 12 januari : Nieuwjaarsreceptie

Zaterdag 18 januari : Koppel-Darten in kantine ‘De Ark 2.0’