De KNVB heeft de competitie-indeling voor de elftallen in de categorie A bekend gemaakt en naast het 1e elftal behoort ook ons 2e elftal hier toe. Naast de standaardteams heeft de KNVB ook voor de overige senioren een totale competitie opzet die loopt van de res. Hoofdklasse t/m de res. 7e klasse. Alle ploegen die uitkomen in de res. Hoofd-, 1e, 2e en 3e klasse behoren tot de A-Categorie en vandaar dat de competitie-indeling van het 2e elftal in de res. 3e klas ook nu al bekend is gemaakt. De afdeling Oost (Overijssel en Gelderland) heeft 1 res. Hoofdklasse, 1 res. 1e klas, 2 res. 2e klasses en 4 res. 3e klasses. Sinds de promotie in 2014 naar de res. 3e klas speelt het 2e elftal in res. 3e klasse C en heeft het de afgelopen zes seizoenen vaak dezelfde tegenstanders gekend. Dit seizoen heeft de KNVB echter besloten om de reserve-klassen wat meer ‘door elkaar te husselen’ en vandaar dat het team van trainer Luc Feukkink nu is ingedeeld in de res. 3e klas A (i.p.v. C) en meer richting Twente moet spelen.

1 Bon. Boys 3 Haaksbergen
2 FC Eibergen 2 Eibergen
3 Grol 3 Groenlo
4 Markelo 2 Markelo
5 Sp. Neede 2 Neede
6 RKZVC 3 Zieuwent
7 Ruurlo 2 Ruurlo
8 TVO 2 Beckum (Hengelo OV)
9 VIOD 3 Doetinchem
10 VIOS B. 2 Beltrum
11 Voortwaarts 4 Twello
12 v.v. Vorden 2 Vorden

 

Geen Sp. Brummen 2, EDS (Ellecom) 2, HC’03 (Drempt) 2 en Basteom (Steenderen) 2 meer, maar FC Eibergen 2, Bon Boys 3, Markelo 2, Sp. Neede 2 en TVO 2. Het 2e elftal speelt nu alweer voor het 6e achtereenvolgende seizoen in de res. 3e klas en dat is het hoogste niveau dat dit elftal heeft gespeeld in de 92-jarige historie van v.v. Vorden. Tot aan het seizoen 1996 (herindeling 28 regio’s naar zes districten) speelde de 2e en 3e elftallen in de res. 1e klas KNVB, res. 2e klas KNVB, res. 3e klas KNVB en daaronder kwamen de districten. Voor v.v. Vorden was dat de GVB en daar had je voor de reserve-teams de res. 1e klas t/m 5e klas. Het 2e elftal van v.v. Vorden heeft tot aan 1996 altijd in de res. 3e of res. 2e klas GVB gevoetbald (huidige res. 4e klas en 5e klas), met twee keer een uitstapje naar de res. 1e klas GVB (in 1971 en 1990). In 1996 kwam het 2e elftal na de herindeling terecht in de res. 3e klas en heeft hier de laatste 25 jaar altijd in gespeeld op twee periodes van twee seizoenen in 2009 en 2013 in de res. 4e klas na. In 2000 en in 2019 heeft het 2e elftal de nacompetitie gehaald, maar misten beide keren de promotie naar de res. 2e klas. Trainer Luc Feukink en zijn manschappen zullen het komende seizoen in deze aantrekkelijke res. 3e klasse A hun best doen om net als de laatste twee seizoenen weer bovenin mee te doen en te strijden voor promotie.