Speelronde 14 in de VoProVo-voetbalpool was wederom lastig om te voorspellen. In de Eredivisie lijkt niemand de titel Herbstmeister te willen hebben. Ajax hielp vakkundig een 1-3 voorsprong tegen FC Emmen om zeep. En PSV ging thuis onderuit tegen AZ. Zodoende kan Feyenoord morgen, bij winst in de stadsderby tegen Excelsior, de titel Herbstmeister pakken.

In het tussenklassement is Christiaan Wichers de koploper. Hij voorspelde Sparta – FC Twente helemaal goed. Door deze verrassende uitslagen zijn de verschillen bijzonder klein. Tussen de nummer 1 en 35 zit slechts 10 punten verschil.

Morgen dus de Rotterdamse derby tussen Feyenoord en Excelsior, de Friese derby tussen SC Cambuur en SC Heerenveen en de derby tussen Vrouwen 1 en AZC 1. Morgenavond weten we wie de laatste weekprijs van 2022 gaat pakken.

Voor de tussenstand klik hier.