Dit weekend staat in het teken van het Carnaval en vandaar dat de KNVB voor alle jeugd- en seniorenelftallen een vrij weekend heeft ingepland. Maar ook volgende week wordt er niet of nauwelijks gevoetbald in het vrije- en inhaalweekend van 29 februari – 1 maart. Bij v.v. Vorden zal volgende week zaterdag de JO15-2 in actie komen uit tegen Voorst JO15-1 en op zondag 1 maart moeten het 3e en 6e elftal acte de presence geven, beide thuis op ons Sportpark en zal s’middags Vorden 1 haar inhaalwedstrijd spelen in Malden tegen Union. In het weekend van 7 en 8 maart staat de eerste volledige speelronde weer op het programma en dit zal t/m 22-23 mei door gaan om zodoende de gehele 2e helft van de competitie (voorjaarscompetitie) af te handelen. Alleen in de weekenden van 11-12 april (Pasen) en 24-25 april en 1-2 mei (voorjaarsvakantie met Koningsdag) is er vrij af.