A.s. zondag 9 februari vindt in Malden alweer de derde competitiewedstrijd na de winterstop plaats van ons eerste elftal tegen Union.

Wat zou het niet geweldig zijn als “onze” jongens het goede begin na de winterstop een prachtig vervolg kunnen geven te midden van de vele trouwe supporters die ongetwijfeld wederom acte de presence zullen geven.

Ook speciaal voor deze trouwe groep van supporters is er wederom een bus georganiseerd waarbij men tegen een gereduceerd tarief van slechts 5 euro per persoon mee kan reizen. Ook zal de mogelijkheid aanwezig zijn om in de bus een drankje te bestellen.

Een reden temeer om van dit aantrekkelijke aanbod gebruik te maken.

Aanwezig zijn om 11.15 uur op ons prachtige sportpark of om 11.25 uur in het dorp bij de Herberg.

Opgave bij Eddy Hiddink te bereiken onder 0610057885.

Tot zondag!