Een heuse topper in onze competitie, want ja, wij gingen deze wedstrijd in met 8 punten voorsprong maar wel met 2 meer gespeelde wedstrijden. Dus bij winst zouden we een goede stap zetten richting het kampioenschap. De wedstrijd begon onder heerlijke omstandigheden, het was gewoon warm en dus even wennen, helaas leek het erop dat we hierdoor een beetje in slaap gesust werden. Direct vanaf het begin was het Broekland die liet zien dat ze er met 100% inzet en beleving alles aan gingen doen om ons van de winst af te houden. En wij zetten
hier te weining arbeid en lef tegenover. Helaas kwam Broekland hierdoor veelvoudig in de buurt van ons doelgebied en was het al een paar keer dat we goed weg kwamen en dus nog de 0-0 konden houden. in de 15e minuut was er een speelster in de 16 die doordribbelde en hierbij Jessica als laaste man omspeelde, Jessica trok aan de noodrem en hierna volgde een terechte penalty. Natuurlijk hoopten we dat Tess die wederom vanuit de Mo20 was aangesloten deze tegen zou houden maar helaas, werd er gewoon keurig hard in de hoek geschoten en dus onhoudbaar voor Tess. Dan hoop je dat iedereen wakker geschud is en vanaf hier wel de strijd en beleving erin gooien wat nodig is, zeker in deze dergelijke wedstrijden die echt ergens om gaan. Helaas was dit niet het geval, het was statisch, we durfden niet door te dekken en
we kwamen overal op het veld een stap te kort. in de 29e minuut was het dan ook 2-0, wat zeker als het de bedoeling was geweest een briljant doelpunt was, maar helaas was dit een verdwaalde voorzet die vanaf een meter of 30 precies via de onderkant van de lat erin ging. Helaas deze dus ook echt onhoudbaar voor Tess. Hierna richtten we ons wel iets op, veel gecoacht dat er doorgeschoven moet worden als we iets zouden willen terugdoen. Gelukkig resulteerde dit in wat meer druk vanaf onze kant en wat vaker de bal richting hun doelgebied. Maree kreeg de bal in de 41e minuut eindelijk een keer vrij voor haar rechter en schoot dan ook direct heerlijk binnen. 2-1 vlak voor rust, deze wedstrijd is
zeker nog niet gelopen. In de rust natuurlijk weer redelijk veel gewisseld aangezien we een grote groep hebben en ja, iedereen moet minimaal een helft spelen. Hierdoor krijg je altijd weer even de onrustige periode. Echter wat er na de aftrap van Broekland gebeurde lag zeker niet aan de wissels, ze leggen de bal terug, er volgt een lange pass en er stond 1 spits vogelvrij voor de goal, wat uiteindelijk dus de 3-1 betekende, dit moeten we echt onszelf aanrekenen, dit is niet goed kijken en de situatie niet goed inschatten. Maar goed, nog steeds alles mogelijk zou je denken. Nogmaals durfden we niet goed door te dekken, het lef wat bij ons ontbrak werd dan ook direct genadeloos afgestraft. In de 51e minuut
stonden we al 4-1 achter. Ja, dan weet je dat het echt heel moeilijk gaat worden. Gelukkig gingen we vanaf hier wel steeds beter vooruit druk zetten en doorschuiven. Hierbij zag je meteen dat Broekland het hier moeilijker mee had en dat dit de enige manier was om hun pijn te doen en hierbij ook meteen hun aanval eruit halen. In de 57e minuut was het Vera die een prachtig afstandsschot afvuurde en hiermee de 4-2 op het bord zette, dit geeft de burger weer moed, helaas ging kort daarna Esther bij ons in de fout achterin en trok ze aan de noodrem, waarbij ze beter in de benen had kunnen blijven. Ze werd er 10 minuten uitgestuurd en dus moet je weer schakelen. Gelukkig lukte het Maree om in de
82e minuut de 4-3 binnen te schieten en hadden we dus nog tijd. Hier kwam het bijzonder van de middag. Esther mocht er niet na 10 zuivere minuten weer in, de scheidsrechter beantwoorde dat het spel zolang stil gelegen had intussen. Dit was natuurlijk zeker een goed antwoord, echter als je aangeeft dat dit dus 5 á 6 minuten langer heeft geduurd moet je ook minimaal deze 5á6 minuten bijtrekken aan het einde. Aangezien ik altijd de tijd zelf bij houd en de klok stil zet als het spel lang stil ligt kon ik met zekerheid zeggen dat er na 38 minuten zuivere speeltijd al werd afgefloten. Jammer dat dit zo is, in de laatste vijf minuten van de wedstrijd werd Dione ook nog eens echt nagetrapt en
werd in de 85e minuut (volgens scorebord) ook bij Broekland een speelster van het veld gestuurd. Dit was voor ons een kans om nog de gelijkmaker te maken. De tegenstander voerde nog een wissel uit en dus hadden we minimaal nog 12 minuten te gaan. Echter floot dus de scheidrechter al af toen het scorebord pas amper 2 minuten op 90 stond. Dit is zuur, maar belangrijkste les moet zijn dat we zelf te makkelijk begonnen en nogmaals de les moeten leren dat een goede wedstrijd begint met een gigantische drive en inzet. goed voetbal komt pas daarna! Betreft verliespunten zijn we nu afhankelijk van Broekland. Als zij alles winnen dan komen we 1 punt tekort en dit zou heel jammer zijn. De wereld vergaat zeker niet, maar het is zo zonde omdat je weet dat je het zelf hebt laten liggen. Onze laatste 4 wedstrijden winnen is het enige wat wij moeten doen en ook dit wordt nog zeker niet makkelijk. Ook Broekland heeft nog een zwaar programma aangezien zij ook nog in de beker actief zijn. Dus alles is nog mogelijk en zeer spannend!