Komende zondag heeft de KNVB een bomvol thuisprogramma gepland bij v.v. Vorden. Maar liefst 7 ploegen spelen een thuiswedstrijd en dit houdt in dat er twee wedstrijden gespeeld gaan worden om 09.30 uur, één wedstrijd om 10.30 uur, twee om 12.00 uur en 12.30 uur en smiddags spelen VR1 en Vorden 1 tegelijk thuis om 14.00 uur en 14.30 uur. Dit houdt ook in dat er maar liefst zes clubscheidsrechters gevonden dienen te worden en de planning geeft op dit moment aan dat er nog twee wedstrijden ingevuld dienen te worden. De seniorencommissie is druk bezig om het met elkaar op te lossen, maar mochten er nog voetballiefhebbers zijn dan meld je gerust bij ‘voetbalcoordinator@vvvorden.nl’. Om 14.30 uur staat de derby Vorden 1 tegen Witkampers 1 in de 2e klasse op het programma en dit houdt in dat na AZC thuis nu ook de andere streekgenoot in deze klasse bij ons op bezoek komt. Na afloop is er een gezellig samen zijn in onze kantine met o.a. ‘DJ Ti-Tom’. 

Archieffoto uit het seizoen 2014-2015, toen Vorden voor het laatst tegen Witkampers speelde in de 3e klasse C.