Er staat een evenzo mooi als belangrijk weekend voor de deur bij v.v. Vorden, want op het programma van deze speelronde halverwege Mei komen twee teams in actie die nog volop kans maken op een kampioenschap. Vanmiddag speelt de JO19-1 thuis tegen Sallandia JO19-1 en met nog 3 wedstrijden te spelen staat de JO19-1 bovenaan met 21 punten uit 8 wedstrijden in de 1e klas (07). De nummer twee en drie, Colmschate en Sp. Teuge JO19-1, hebben respectievelijk vijf en drie punten minder. Vorden JO19-1 speelt verder nog tegen Holten en Witkampers JO19-1. Op zondag speelt het 2e elftal thuis tegen FC Eibergen 2 om 10.30 uur. Vorden 2 staat ook bovenaan in hun klasse (res. 3e klasse C) en heeft na de winst vorige week op TVO 2 een voorsprong van 6 punten. Aangezien TVO 2 een wedstrijd minder heeft gespeeld en dit weekend niet in actie komt, kan bij winst van Vorden 2 de voorsprong op 9 punten komen. Met de dan nog resterende drie wedstrijden tegen RKZVC 3, Ruurlo 2 en Sp. Neede 2 heeft na eventuele winst op FC Eibergen 2 het team van trainer Luc Feukkink nog 1 puntje nodig. 

Op zaterdag staan er sowieso veel wedstrijden op het programma op ons eigen sportpark, want maar liefst 10 wedstrijden komen thuis in actie. Naast de JO19-1 om 14.00 uur dus, spelen o.a. ook de JO17-1, MO19-1, JO15-1, MO19-1, JO15-1, JO12-1 en de JO15-3 ook thuis. Zondag as. speelt het 1e elftal ook een thuiswedstrijd en ook hier staan nog belangen op het spel. Vorden 1 speelt met nog 4 wedstrijden te spelen volop mee om de 4e plek van de competitie en wanneer SDOUC de 3e periode zou winnen, dan levert deze 4e plek een plaats op in de nacompetitie om promotie naar de 1e klas.