De poule-indeling voor de 1e ronde van de KNVB-beker 2019-2020 was voor het 1e elftal van v.v. Vorden reeds bekend, maar vandaag heeft de KNVB ook voor de overige teams in de A-categorie, Vorden 2, Vorden JO19-1 en Vorden JO17-1 de bekerindeling gepubliceerd. Vorden 2 speelt een fraaie derby tegen PAX 2 en moet verder tegen Loenermark 2 (Loenen) en EDS 2 (Ellecom). Pax 2 speelt in de res. 2e klas, Loenermark en EDS spelen net als Vorden in de res. 3e klas. Vorden JO19-1 speelt tegen drie andere hoofdklassers, namelijk Albatross (Apeldoorn), DCS (Zevenaar) en Eldenia (Arnhem). Vorden JO17-1 zit in de poule met PH (Almelo), SV Twello en Sparta Enschede, alle drie eveneens hoofdklassers. De wedstrijden staan gepland voor 31 augustus/1 september, 7-8 en 14-15 september, waarbij de 1e ronde voor de v.v. Vordenteams verzet zal worden i.v.m. het jubileumweekend. De poule-indeling voor de overige teams bij v.v. Vorden (B-categorie) zal op donderdag 8 augustus bekend worden gemaakt.