Bas Schröer is weekwinnaar geworden van speelronde 11 in de Voetbalpool. Bas behaalde samen met Gijs van Ditshuizen de hoogste score van 50 punten deze ronde. Dit betekende dat er voor de tweede keer dit seizoen geloot diende te worden om de uiteindelijke weekwinnaar aan te wijzen. Bas bleek daarbij de gelukkigste van de twee. Jari Eggink behaalde een derde plaats op de voet gevolgd door nummers 4 en 5, Mees Enzerink en Martin Leegstra

In het algemeen klassement steeg Bas eveneens naar de hoogste trede. De onderlinge verschillen blijven echter klein, waardoor er nog altijd gemakkelijk verschuivingen kunnen plaatsvinden in de stand.

Inmiddels zijn 3 wedstrijden van de 2e periode gespeeld en tot nu tot blijkt Kay van Daatselaar de meest constante speler. De top 10 van periode 2, die loopt tot en met speelronde 17, is momenteel als volgt:

Kay van Daatselaar 126
Arjan Wagenvoort 122
Bas Schröer 122
Bas van der Veen 118
Jari Eggink 117
Mees Enzerink 116
Bram Houwen 115
Luuk Smit 115
Sep Enzerink 113
Martin Leegstra 112