De agenda van de voetbalvereniging Vorden loopt al weer aardig vol en in het komende kwartaal staan er naast de vele trainingen en wedstrijden ook een aantal evenementen op het programma. Naast deze evenementen willen wij ook graag de bezetting van de bestuurskamer en de ‘oude bestuurskamer’ inzichtelijk hebben, dus willen wij zoveel mogelijk de agenda vullen met vergaderingen en meetings van het bestuur, commissies en werkgroepen. Organiseer je een meeting, overleg of vergadering of heb je anderszins de bestuurskamer of kantine nodig, dan graag een mailtje naar webredactie@vvvorden.nl. Op deze manier kun je dan altijd via onze website op de ‘agenda’ klikken om te zien wat en wanneer er iets te doen is op de club. Speciale evenementen in het 4e kwartaal bij v.v. Vorden

  1. Zaterdag 9 oktober vanaf 16.00 uur – Herfstbokavond in de kantine
  2. Woensdag 27 oktober vanaf 18.00 uur – Grote Clubactie in het dorp vanaf Café de Herberg
  3. Vrijdag 29 oktober vanaf 19.00 uur – Club van 50 avond bij sponsor Smederij Oldenhave en daarna in de kantine
  4. Maandag 1 november vanaf 19.30 uur – Train-de-Trainer avond o.l.v. de Graafschap-Jeugdopleiding
  5. Vrijdag 5 november vanaf 20.00 uur – Arkanoice Party – Part I
  6. Vrijdag 26 november vanaf 20.00 uur – Arkanoice Party – Part II
  7. Donderdag 16 december vanaf 21.30 uur – Spare-Ribs avond in de kantine na laatste trainingsavond 2021
  8. Zaterdag 17, Dinsdag 28 en woensdag 29 december – Halvar Winter Toernooi

Klik hier voor de volledige agenda van v.v. Vorden