De Achterhoek Cup gaat alweer haar 9e seizoen in, exclusief 2 corona-jaren, en ook dit seizoen is er weer een uitbreiding gedaan in het deelnemersveld. Naast de standaardelftallen, samen met de O23-teams, en de VR1-elftallen, samen met de O23-teams en de JO15-1 jongens junioren is er dit jaar ook toernooi in elkaar gezet voor de MO15-1 meiden-junioren. Ook v.v. Vorden behoort tot de 10 deelnemers aan deze competitie en vanavond zal het geel-zwarte team van trainer Dick Wesselink en Pim van Zeeburg thuis aantreden tegen AZSV MO15-1. Vorden MO15-1 zit een poule met AZSV, Longa’30, Dinxperlo en ZZC en uiteindelijk gaan de eerste twee ploegen naar de halve-finale. Bij de jongens JO15-1 zit v.v. Vorden als hoofdklasser in de zwaarste poule en moet het team van trainer Bas Wullink aantreden tegen DZC’68, Grol en ZZC. Vanavond spelen zij om 19.00 uur uit tegen ZZC. De dames van Vorden VR1 spelen op woensdag 25 oktober hun eerste wedstrijd. In dit knock-out toernooi, waar de verliezer nog wel een herkansing krijgt, speelt de ploeg van de trainers Bert-Jan Koekenbier en Udo Heij uit tegen FC Bergh.  

Ga voor uitgebreide informatie naar de site van de Achterhoek Cup .

Voetbalvereniging Vorden geldt in de categorie JO15-1 als bekerhouder van de Achterhoek Cup 2023 en verdedigt dus vanavond voor het eerst haar titel.