In de laatste weken van het seizoen 2022-2023 staat onze vereniging in het teken van twee prachtige evenementen. Afgelopen weekend was er allereerst het 25e Wikee (de Viking) toernooi met op vrijdagavond het onderlinge jeugdtoernooi en op zaterdag deelname van 350 voetballers en voetbalsters en s’avonds zo’n 500 man in de feesttent. Komende zaterdag zal er een bedrijventoernooi georganiseerd worden met wederom zo’n 350 deelnemers. Ons Europlanit Buitensportpark is hiervoor omgetoverd tot een prachtig evenemententerrein, inclusief tenten, kramen, ballenvangers, doeltjes enz. enz. Aan jullie de vraag om komende zondag te komen helpen met het opruimen van de gebruikte materialen. Het sportpark dient weer gereed gemaakt te worden voor de zomerstop en groot onderhoud en vandaar dat wij op zondag deze opruim werkzaamheden moeten verrichten. Vele handen maken licht werk en natuurlijk wordt er voor een hapje en een drankje gezorgd! Alvast dank namens de evenementen commissie
Wilbert de Leeuw – Kees Jansen – Ilse Oldenhave en Jeroen Tijssen.

Hulp op zondag 11 juni in de ochtenduren:

10:30 koffie en bijpraten
10:45 beginnen met afbouw :
A. Tent leeg en zwarte tent inklappen oa:
– lampen opruimen
– podium eruit en in container
– Grolsch materiaal en koelkasten
– stroompunten en kabels eruit en in evenementen hok.
B. Frituur tent leeg oa:
– Frituur onder zwarte tent opbergen die achter kantine staat;
– Zwarte tent inklappen
C. Omkleed tent opbergen :
– tafels eruit en tent inklappen.
12:30 restjes opmaken en samen lunch voor afbouw team

Als we met voldoende personen zijn, is deze klus met 2 uurtjes klaar , meld je dus aan bij Kees Jansen, Jeroen Thijssen , Ilse Oldenhave of Wilbert de leeuw  of doe een mail aan secretariaat@vvvorden.nl