Aanstaande zaterdag, 16 mei 2020, is er alweer de 6e kofferbakverkoop met dit keer weer een extra sponsorpakket, want wij hebben ook met ‘De Herberg’ een fraaie actie afgesproken in de vorm van een borrelplank XXL inclusief extra groot bittergarnituur voor 25 euro. Naast deze actie van ‘De Herberg’ hebben wij natuurlijk ook nog het boodschappenpakket van AH, het achterhoekpakket van Bruna, de bonnen van Warme Bakker van Asselt en de Vordense Tuin, allemaal voor 25 euro. Onze kantinevoorraad wijn en frisdrank slinkt behoorlijk, maar is nog niet op, dus bieden wij ook nog steeds bier, wijn en/of frisdrankpakketten aan met extra snoep, chips en snuisterijen. Help de club deze corona-tijd door en steun eveneens onze lokale sponsoren en kom zaterdag tussen 11.00 en 12.30 uur naar ons Sportpark voor de ‘Drive-Inn’.