Komende zaterdag is alweer de 3e kofferbakverkoop bij de voetbalvereniging Vorden. Als eerste doelstelling was het om de kantinevoorraad te koop aan te bieden en vandaar dat wij voor 25 euro een ‘borrelpakket’ aanbieden in de vorm van ‘Bier, Wijn of Frisdrank’. Daarnaast zijn wij echter ook acties begonnen met de vordense ondernemers en bieden wij voor dezelfde 25 euro ook een waardebon van de Vordense Tuin aan (geef eens een bloemetje weg in deze tijd), een boodschappenpakket t.w.v. 40 euro van de AH Grotenhuys (voor 25 euro!) en een waardebon van 25 euro bij Bakker van Asselt waarbij vooral de Tompoezen een aanrader zijn om met Koningsdag in huizelijke kring lekker op te eten. In verband met het heerlijke voorjaarsweer is komende zaterdag vooral het BBQ-pakket van Keurslagerij Vlogman (direct mee te nemen vanuit de koeling!) t.w.v. 30 euro voor hetzelfde bedrag van 25 euro een ‘eye-catcher’! Geniet met z’n drietjes of viertjes komende zaterdag of zondag van een heerlijke BBQ met borrel (bier of wijn) en ga voor 25 euro voor de kwaliteit van Slagerij Vlogman!

Het BBQ-pakket  van Keurslagerij Vlogman bestaat uit 4 speklappen, 4 BBQ-worsten, 4 hamburgers, 8 varkens-saté, Bakje BBQ-saus, Bakje knoflooksaus, 1 bak rundervlees salade en 1 stokbrood t.w.v. 30 euro.

 

 

 

Het AH boodschappenpakket t.w.v. 40 euro.

 

Alle pakketten slechts voor 25 euro!!!!!!

 

De waardebon van de Vordense Tuin

 

 

 

De waardebon van Bakkerij van Asselt.