In verband met de uitslaande brand en de bijbehorende rookontwikkeling op het industrieterrein van Vorden heeft het bestuur en de jeugdcommissie, na informatie te hebben ingewonnen bij diverse instanties, besloten om voor vanavond de 1e shift van de trainingen (alle trainingen voor jeugdelftallen die tussen 18.00 uur en 19.00 uur starten) niet door te laten gaan. De Ruurloseweg, zandweg Industrieterrein en Kerkhoflaan zijn afgezet wat resulteert in een omleiding over de oude zutphenseweg, waardoor deze aanrijroute voor de kinderen enorm druk gaat worden. Naast het risico van de rookschade vinden wij ook het verkeersveiligheidsrisico te hoog en hebben daarom besloten de training af te lassen. De trainingen van de 2e shift (senioren) vanaf 20.00 uur gaan wel door. Trainers en leiders zijn inmiddels via de APP geïnformeerd.

Het artikel van de Stentor over de brand op het industrieterrein in Vorden