Zowel Vorden 2 als Vorden 3 zijn de afgelopen twee weekenden door hun kledingsponsors in het nieuw gestoken. Vorden 3 kreeg trainingspakken aangeboden van Lucassen Boomkwekerij, het bedrijf dat eveneens de shirtsponsor is, en ontving uit handen van Jinn Lucassen, van Mooi&Haar by Jinn fraaie sporttassen met logo van het bedrijf. Het 2e elftal van v.v. Vorden heeft met ingang van dit seizoen een nieuwe shirtsponsor in de persoon van Edwin Schooltink. Als beheerder van Sporthal ‘t Jebbink heeft hij afgelopen jaar de horeca-gelegenheid in de sporthal omgetoverd tot ‘Zaal 6’ en dit sportcafé is op vrijdag-, zaterdag- en zondagmiddag en avond geopend tijdens en vooral na het sporten. Ook is het café op enkele trainingsavonden geopend en kun je deze horeca gelegenheid met een groot tv-scherm en twee dartbanen af huren voor feesten en partijen. Naast de shirts staat zijn bedrijf ‘Zaal 6’ nu ook achterop de fraaie geel-zwarte trainingspakken, die afgelopen zondag werden uitgereikt aan het 2e elftal. René Groot Wassink heeft met zijn bedrijf BCCB zojuist een pand op het industrieterrein in Zutphen geopend en ontwerpt, ontwikkelt en monteert geheel op maat gemaakte Motorbikes. René heeft het team, waarin zijn zoon Sven ook voetbalt, voorzien van prachtige poloshirts.

Op de bovenste foto zien wij aanvoerder Stefan Eggink die sponsor Edwin Schooltink bedankt in de vorm van een bos bloemen, voor de prachtige geel-zwarte trainingspakken van Zaal 6. Hieronder staat op de bovenste foto het elftal van Vorden 3 met de sponsoren Lucassen Boomkwekerij en Jinn Lucassen van Mooi&Haar by Jinn. Op de onderste foto zien wij wederom het 2e elftal met alle spelers op de achtergrond om te zien hoe Stefan Eggink de geblesseerde sponsor René Groot Wassink bedankt voor het aanbieden van de fraaie poloshirts met achterop het logo van zijn bedrijf BCCB – Back Corner Customer Bike -.