We verlangen allemaal weer naar normaal. Normaal met elkaar kunnen omgaan, normaal op visite kunnen bij elkaar, normaal kunnen werken en ook weer normaal kunnen voetballen, trainen of voetbal kijken. Nu het kabinet een vergaande lockdown voorbereid en de maatregelen vanavond bekend maakt, lijkt dit alles wellicht verder weg dan ooit. Maar mocht het weer zo ver komen dat alles weer normaal is en ook onze sportkantine weer geopend kan worden, dan is er één iemand die niet bij de bar is weg te slaan. Dennis Wentink behaalde al weer zijn derde weekwinst en heeft daarmee inmiddels 9 consumptiebonnen weten te verzamelen. De top 5 van week 12.

Ondanks zijn 3 weekoverwinningen staat Dennis in het algemeen klassement niet in de top 10. De top 5 bleef qua namen ongewijzigd, al was er wel een verandering in de volgorde. De onbetwiste leider blijft echter Henri Eggink.