Het project ‘Omheining Hoofdveld’ loopt tot nu toe voorspoedig, maar is nu in de fase aanbeland waar met een paar mensen ‘ff meters gemaakt’  moeten worden. Na het demonteren van de oude omheining in de vorm van betonnen palen en ijzeren buizen, het aanleggen van de ‘banen’, het leggen van de tegels rondom het gehele hoofdveld en in het bijzonder de strook tussen veld 1 en 2 en het pannaveld, is het nu tijd om de ‘bandjes’ te plaatsen. Gleuven graven, bandjes klaar zetten, zand afvoeren en de bandjes plaatsen is nu het werk dat gedaan moet worden. Afgelopen zaterdag is er een ploeg van 3 man begonnen om de eerste 25 meter van twee kanten te voorzien van bandjes. Dit moet nu nog verder gebeuren tot aan de tribune en achter het doel bij het scorebord. De overige stroken (van tribune tot fietsparkeerplaats, achter het doel bij de kantine en het gehele pad langs pannaveld en veld 2 dient maar van één kant voorzien te worden van bandjes. Het meest ideale scenario is, na de ervaringen van de afgelopen week en zaterdag, om met een ploeg van 5 man te werken. De bandjes worden dan door de week al klaar gezet en zodoende kunnen op zaterdag 30 juli en 6 augustus deze 5 man de gleuven graven, de bandjes plaatsen en het zand afvoeren. Zaterdag 23 juli is er i.v.m. de kermis en zomerfeesten geen klussendag gepland dus geef je daarom op voor 30 juli of 6 augustus bij ‘accommodatie@vvvorden.nl’ wanneer je wilt helpen met dit fraaie project.