Vorden 2 heeft gisterenmorgen met 4-1 gewonnen van FC Winterswijk 4 en behaalde daarmee de 2e plaats in de competitie. Er was gisterenmorgen nog hoop op puntverlies van koploper Dinxperlo 2, want dan zou zelfs het kampioenschap behaald kunnen worden, maar zij wonnen met 3-0 van Reünie 2 en mochten zich kampioen noemen. Vorden 2 nam met de 2e plaats de periodetitel over van Dinxperlo en plaatste zich zodoende voor de nacompetitie voor promotie naar de res. 2e klas. Samen met VIOD 3 en Basteom 2 en drie periodewinnaars uit res. 3D en de nummers 10 en 11 uit de res. 2e klas moet het team van de trainers Luc Feukkink en Marc Rouwen nu op zondag 2 juni aantreden tegen VDZ 3. De winnaar van deze tweestrijd speelt dan op 10 juni op neutraal terrein de finalewedstrijd. Het complete schema is hieronder weer gegeven: