Vorige week hebben de velden nog een extra behandeling gekregen in verband met droogte en engerlingen en gisterenmorgen zijn de ‘lijnen’ uitgezet door de veldploeg. Volgende week zullen de doelen en netten worden geplaatst en wordt er op de ‘schoonmaakdag’ op zaterdag 22 augustus de dug-outs, lichtmasten, bankjes schoon gemaakt en reclameborden opgehangen worden. Het ballenhok is ook aangevuld en opnieuw ingedeeld, zodat per avond en per shift er voldoende ballen zijn per leeftijdsgroep in een logische verdeling. Naar alle trainers is er een app en mailtje uit gegaan dat aanstaande zaterdag, 15 augustus, er tussen 10.00 uur en 11.00 uur een sleutel opgehaald kan worden ten behoeve van de trainingsavonden. Zo worden de laatste puntjes op de ‘i’ gezet om vanaf het komende weekend de elftallen te laten trainen en vanaf 29 augustus de eerste wedstrijden te spelen. Wij zijn nagenoeg klaar voor de start van de voorbereiding!

ballenhok seizoen 2020 – 2021 definitief