Het project was 3 weken geleden al voor 90% opgeleverd, toen zowel de bestrating, het hekwerk en de rails waren geplaatst. Door het plaatsen van de reclameborden kreeg het geheel weer de kenmerkende uitstraling van het hoofdveld en konden we met z’n allen, zowel spelers als supporters, genieten van het fraaie geheel. In het projectplan behoorden echter ook nog de extra zitplaatsen rondom het veld in de vorm van ijzeren frames met geel-zwarte stoeltjes. Afgelopen week zijn deze frames afgeleverd en geplaatst en de geel-zwarte stoeltjes gemonteerd. Rondom het hoofdveld zijn er nu 25 extra zitplaatsen gecreëerd met als extra hoge leunhekken erachter geplaatst en tevens zijn er twee frames met in totaal 20 stoelen geplaatst en gemonteerd tussen het 2e veld en het kunstgrasveld. Hebben wij met het hekwerk enorme steun gehad van zowel Smederij Oldenhave en Coates uit Lichtenvoorde, bij het plaatsen van de frames en het monteren van de stoeltjes is een extra bedankje richting AWOBA op zijn plaats. Al met al is er sprake van een prachtig geheel en in de volgende week uitkomende presentatiegids zal middels een fotocollage en begeleidende tekst nog uitgebreid stil gestaan worden bij dit succesvolle project.