Voor de tweede keer is Twan Eggink weekwinnaar geworden van de vv Vorden Voetbalpool. Net als in speelronde 20 was Twan ook deze speelronde de beste. Met maar liefst 4x de volle buit haalde Twan in totaal 69 punten en bleef daarmee Rob Enzerink één puntje voor. De man in vorm Herman Vrielink sloot speelronde 25 af met een derde plaats gevolgd door Bart Lichtenberg en Frank Brunsveld.

Mede door de weekwinst is Twan opgeklommen naar de zesde plaats in het algemeen klassement die hij op dit moment deelt met Stijn Wentink. Net boven Stijn en Twan staat Rob Enzerzink die ten koste van Michiel Balvert (gezakt naar plaats 8) weer terug is in de Top 5. Nummer 4 blijft Sven Hendriks. Arjan Wagenvoort is terug te vinden op plaats 3 en Herman Vrielink is leider Bas van der Veen tot op 2 punten genaderd.