Vorden, 6 maart 2018 – Vanmiddag zijn de velden 1 en 3 goed gekeurd en vandaar dat er weer getraind gaat worden. Tevens zijn er ook twee (uit)wedstrijden gepland en staat er voor morgenavond een bekerwedstrijd op ons Sportpark op het programma. Kortom, de bal rolt weer en we kunnen weer lekker aan de gang al is het nog niet 100% want de oefenhoek en veld 2 kunnen nog wat extra droge uurtjes gebruiken. Voor de volledigheid vermelden wij hierbij nogmaals dat morgenmiddag de E- en F-training in Sporthal ‘t Jebbink plaats vindt.

Het 1e elftal speelt vanavond een oefenwedstrijd in en tegen Warnsveld en deze wedstrijd op het kunstgras van de 3e klasser begint om 20.30 uur. Vorden JO15-1 speelt vanavond in Deventer tegen Koninklijke UD JO15-1 en dit is de eerste competitiewedstrijd in de voorjaarreeks van de 1e klasse. Vorden JO15-1 moet sowieso flink aan de bak want zaterdag spelen zij wederom voor de competitie tegen Voorwaarts Twello JO15-1 en volgende week maandag 12 maart spelen zij thuis tegen DVC’26 JO15-1 in de 1/8e finale van de Achterhoek Cup.

Morgenavond staat de bekerwedstrijd van Vorden JO17-2 op het programma en zij spelen thuis tegen GWVV JO17-1.