Aankomende zondag is de JO9-2 team van de week. Zij zullen de spelers van het 1e met vlag gezwaai het veld op begeleiden. Hieronder een leuk verslag over dit team.

Wij zijn een team met 4 enthousiaste meisjes en 5 al even enthousiaste jongens in de leeftijd variërend tussen de 7 en de 9 jaar. Of er nu gewonnen of verloren wordt, een doelpunt door 1 van onze pupillen wordt altijd uitbundig gevierd. We spelen in een leuke competitie waarin de ploegen redelijk gelijkwaardig aan elkaar zijn en waar er dus ook kansen over en weer zijn. Soms spelen we tegen teams waar de kinderen wat meer krachtvoer gekregen hebben en moeten we fysiek alle zeilen bijzetten. Gelukkig hebben we dan wat stormrammen achterin staan. Technisch zijn we 1 van de betere teams in onze competitie. Afgelopen zaterdag mochten we naar Twello waar we tegen Activia JO9-2 hebben gespeeld. Met een lekker zonnetje in de rug zochten we gelijk de aanval, helaas resulteerde dat niet in een doelpunt voor ons. Aan het eind van het eerste kwart scoorde Activia wel met een hard afstandsschot in de kruising. Het tweede kwart waren we een stuk feller en misten we net een beetje geluk om de gelijkmaker te scoren. Helaas was Activia vergeten om water of ranja voor onze kinderen te regelen en begonnen we dorstig aan de tweede helft. Al snel scoorden zij de 2-0 uit een corner en moesten we op zoek naar de aansluitingstreffer. We raakten 3 keer paal en lat, maar het lukte ons niet om een doelpunt te maken. In de laatste paar minuten scoorde Activia nog een paar keer. Na de wedstrijd hebben beide teams nog penalty’s genomen en kregen we alsnog ranja.

Jeroen en Cees, begeleiders JO9-2

Vorden JO9-2 seizoen 2018-2019 - vv Vorden