Vorden, 17 oktober 2017 – Bij iedere thuiswedstrijd van het 1e elftal is er sprake van een ‘sponsor van de week’. De sponsorcommissie heeft ook dit seizoen gerealiseerd om 13 sponsoren bereid te vinden om als balsponsor te fungeren. Dit seizoen wordt naast het omroepen bij het begin van de wedstrijd en het vermelden in de Mini Tackle, het programmablaadje tijdens de thuiswedstrijden, de ‘Sponsor van de Week’ ook vermeld bij het betreden van het veld. De pupil van de week mag bij het betreden van het veld de bal van een speciale zuil halen, die speciaal hiervoor is aangeboden door onze trainer Michel Feukkink.

Speeldag Wedstrijd Balsponsor
1-okt Vorden – Voorwaarts Barendsen Staaltechniek Vorden
15-okt Vorden – WAVV Schildersbedrijf Gerrit Wenneker
22-okt Vorden – AZC Prisma Arbozorg
5-nov Vorden – SML Richard Hartman
3-dec Vorden – DVC 26 Smederij Oldenhave
17-dec Vorden – Varsseveld Schildersbedrijf Richard Bargeman
4-feb Vorden – Spero Café Uenk
18-feb Vorden – Germania Europlanit
18-mrt Vorden – Union Rabobank
1-apr Vorden – Orion Buurman en Buurman
15-apr Vorden – Concordia Opticiën Siemerink
13-mei Vorden – Leones Autobedrijf Groot Jebbink
27-mei Vorden – SDOUC Coates