DOELSTELLING BEHAALD, Vanuit de winterstop waren we natuurlijk gepromoveerd zoals in eerdere verslagen al vermeld. Vanaf daar heb je een doelstelling die nog niet direct volledig uitgesproken was maar wel gezegd dat we lekker in de middenmoot mee willen en moeten kunnen doen. Naarmate het seizoen vorderde was voor ons een 5e plek zeker niet TE VEEL gevraagd. Dus met nog 3 wedstrijden te gaan werd er echt gezegd dat de 5e plek voor ons de doelstelling moest zijn. Nadat we vorige wedstrijd van OBW in Zevenaar wonnen waarvan we allemaal dachten dat het daar wel eens heel lastig kon worden is de doelstelling bijgesteld en was de 4e plek de nieuwe eindstreep. Maar dan moest er wel EVEN van DVOV uit Rozendaal gewonnen worden. Dat is gelukt maar dit ging zeker niet vanzelf. DVOV had een leuke jonge ploeg die zeker probeerden te voetballen en wat ze ook zeker dus niet onverdienstelijk deden. wij hadden hier in elk geval moeite mee om tot echte kansen te komen wat overigens bij onze tegenstander ook het geval was, dus redelijk in balans, bij ons was dit toch een beetje tegenvallend na de vorige goede wedstrijd tegen OBW. de 2 vleugelaanvallers speelden te weinig op hun positie waardoor het in de punt heel druk werd. en we dus daar de bal niet vast konden houden. Uiteindelijk hadden beide teams 1 of 2 kansen om de score te openen maar dit lukte eerst nog niet. In de 31e minuut was het dan Roos die met een VERWOESTENDE uithaal (de bal lag net niet voor de lijn stil) de 1-0 op het bord zette! Hier hebben we wel 1 hele minuut van kunnen genieten want direct daarna scoorde DVOV via een afstand schot de 1-1 die onhoudbaar over onze keepster Esther viel. 1-1 was dus ook meteen de ruststand waar alleen Dione nog een paar kansjes had! (of niet Dione!) In de rust besproken dat we meer de posities moeten houden en meer voetballen, dus de bal laag en strak bij elkaar in de voeten spelen. De tweede helft zijn er natuurlijk ook weer wat wissels doorgevoerd en pakten we direct vanaf de aftrap het initiatief. Wederom Dione kreeg weer wat kansen maar Dione was minder trefzeker dan ze normaal is. In de 41e minuut was het Vera die een vrije trap vanaf 16 meter vanaf de achterlijn en 4 meter vanaf de zijlijn de bal in 1 keer in de verre hoek plaatse over hun keepster heen. Werkelijk een mooie goal dus en de toch wel beetje bevrijdende goal want vanaf hier hebben we een half uur zeer dominant gespeeld en maakte Noa in de 47e minuut en Dione in de 51e minuut er 3-1 en 4-1 van. Ja het is zelfs Dione toch gelukt na 4x alleen voor de keeper was het de 5e kans die toch er in ging. De aanhouder wint!! Vanaf hier weer wat wissels doorgevoerd om voor iedereen zo veel mogelijk gelijke speelminuten te verkrijgen. Maar door deze wissels werd het wel even wat rommeliger. 1 Wissel was natuurlijk Mandy die het veld moest verlaten omdat ze gaat stoppen en onder een luid applaus het veld verliet. Bedankt Mandy!! en hopelijk bedenk je je nog om er op welke manier dan ook nog weer bij te zijn in de toekomst!! Maar DVOV scoorde wel een beetje mede hierdoor in de 70e minuut de 4-2. Niks aan de hand gewoon door voetballen! tot in de 78e minuut de 4-3 viel waarna we dus even echt alle zeilen bij moesten zetten om de 3 punten in eigen huis te houden. Gelukkig lukte dit en werd er afgefloten door de goed leidende scheidsrechter! de 4e plek was een feit die alleen door onze tegenstander van vanavond DVOV ook nog behaald kan worden qua punten. Maar hiervoor moeten ze dan nog 2x winnen en mede de koploper DVC uit didam ook nog eens verslaan. Dus als ze dit lukt is dit ook voor hen een knappe prestatie! Ilse de Leeuw was afwezig vanwege vakantie maar ook Ilse verlaat ons na dit seizoen, Ilse ook bedankt voor alles en ook voor jou hopelijk dat je je bedenkt en in de toekomst weer op de velden te bewonderen bent!! . Alysia is nog aan het twijfelen of ze verder gaat en op welke manier. Dit betekend sowieso dat we volgend jaar iets dunner bezaaid zitten in de aantallen maar met een aantal speelster iedere week vanuit de Mo17-1 aangevuld moeten worden. We hebben er alle vertrouwen in dat dit lukt en hebben nu al weer zin in het komende seizoen. Aanstaande woensdag spelen we nog een oefenwedstrijd tegen Colmschate Mo17-1 die de koppositie bezetten in de hoofdklasse, Zij moeten nog 1 wedstrijd tegen een concurrent voor het kampioenschap en willen hierom wedstrijdritme behouden tegen ons. Dus dit zal voor ons een flinke dobber worden om hier tegenstand tegen te bieden. Maar vooral mooi om te zien hoe ver we werkelijk zijn en wat het niveauverschil is in dus nog een klasse hoger dan wij spelen