9 maart; Na een paar vrije weken mochten we vandaag aantreden tegen v.v. Dieren die we al kennen uit de eerste helft van de competitie. Toen werd er in Dieren met 3-1 verloren waarbij we niet veel minder waren maar dus wel verloren. Dit had toen ook met opstartproblemen te maken dat nog niet iedereen en vooral de coach de speelsters nog niet goed kende. Maar nu was het anders en dit was ook te merken dat we direct vanaf de aftrap druk vooruit zetten en lieten zien dat we voor niks minder dan om de 3 punten in eigen huis te houden speelden. kans op kans hadden we in het eerste half uur maar net op het moment van afdrukken ontbrak de overtuiging en de precisie! aan de andere kant gaven we helemaal niks weg dus een tegengoal hing nog niet echt in de lucht wat vaak gebeurd als je ze zelf niet maakt. in de 33e minuut was het dan toch eindelijk raak, Dione ontving de bal van Noa in de 16 meter en ronde beheerst af. Wederom Dione die met bal een actie maakte in hun 16 meter gebied werd volgens de scheidsrechter (en ons allemaal) onrechtmatig gestopt en werd er dus een penalty gegeven. gelukkig heeft Vera niet de halve finale in de beker tussen AZ en willen II gekeken want zij scoorde wel zeer beheerst en liet hun zeker zeer goede keepster kansloos en maakte zo de 2-0. Dit was ook de ruststand. in de rust zoals altijd gaan we weer
vaak wisselen omdat we op Britt na die in München de verlate “oktoberfeesten” aan het vieren was allemaal compleet waren en dus 4 wissels hadden. Alysja, Ilse de Leeuw, Wyke en Mandy vervingen Noa, Gitte, Femke en Esther. de eerste 10 minuten na rust was Dieren ook iets gevaarlijker omdat alles weer even wennen
was maar in de 55e minuut was het Roos die in de spits was komen te staan, die na een goede pass van Wyke werd weggestuurd en zo de 3-0 kon maken. hierna volgde nog een eretreffer van Dieren na een lange pass die door onze verdediging viel en keurig werd afgerond. Hierna zijn eigenlijk geen hele bijzonder dingen meer
gebeurd en speelden we dus keurig de wedstrijd uit als een zeer volwassen team. Natuurlijk heeft iedereen een dikke voldoende maar vooral Lotte, die bij een hele goede speelster van Dieren stond was deze ochtend echt 1 van de uitblinkers, ze deed alles goed en zorgde ervoor dat bij Dieren de angel er uit werd gehaald. Wat het allermooiste is, is dat we vorig jaar twijfelden of we wel moetsen promoveren omdat we natuurlijk geen selectieteam hebben en er werd getwijfeld of we dit aan konden. Deze twijfel deelde ik niet geheel want ik vond dat we uitgedaagd moesten worden en dan maar 3e van onderen worden als het toch tegen valt. Maar nu is na 3 wedstrijden 6 punten de 3e plek van boven door ons ingenomen. En op trainen en in de wedstrijden zie ik nog elke keer groei, en zie ook dat er nog veel meer in zit dan dat er nu al uit komt. Kortom, leuke vooruitzichten als we met
zijn allen blijven trainen en als een echt team voor elkaar blijven knokken zoals we dat nu ook doen en met evenveel plezier in het spelletje! Ga zo door Dames!!!!