De selectie van v.v. Vorden heeft in de maand Juni ter afsluiting van het seizoen nog 2 weken extra getraind en kon met het daaropvolgende teamweekend voor zowel het 1e als 2e elftal daadwerkelijk een streep zetten onder het seizoen 2022-2023. De maand Juli is dus, net als de gehele vereniging en alle elftallen, voor de selectie de vakantiemaand, waarna op dinsdag 1 augustus het nieuwe seizoen wordt afgetrapt. De voorbereiding op het nieuwe seizoen zal onder leiding van de nieuwe trainer Klaas Vermeulen plaats vinden, samen met assistent trainer René Nijenhuis. De selectie van 38 spelers zal eveneens ook onder handen genomen worden door de 2e elftal trainers Stijn Wentink en assistent Hugo van Ditshuizen. De eerste selectiegroep is aangevuld met drie spelers uit de JO19-1, namelijk Niek Spiegelenberg, Rens Avink, Gijs Brummelman en Tom Bouwmeester en met Kevin Esselink, die is overgestapt van Ratti/Socïi naar de selectie van v.v. Vorden. Ten opzichte van het vorige seizoen is alleen Siebren Bijenhof gestopt bij de selectie om volgend seizoen recreatief te gaan voetballen bij Sportclub Lochem. Het 1e elftal speelt naast de drie bekerwedstrijden ook nog drie oefenwedstrijden, namelijk tegen Keyenburgse Boys en PAX op het Quick-toernooi en tegen 1e klasser Grol op zondag 27 augustus. Het 2e elftal speelt naast haar bekerwedstrijden nog een oefenwedstrijd tegen Sp. Lochem 2 (za) en tevens zal er op zondag 13 augustus nog een onderlinge wedstrijd worden gespeeld. 

De samenstelling van onderstaande eerste selectiegroep is als volgt qua leeftijdsgroepen:

18 – 23 jaar : 24 spelers

24 – 30 jaar : 11 spelers

31 +  :  3 spelers

De competitie-indeling voor zowel het 1e als 2e elftal zal komende zaterdag (8 juli) bekend worden gemaakt. Vooral bij het 1e elftal is het spannend welke indeling de afdeling Oost van de KNVB gaat kiezen, omdat door de versterkte degradatieregeling er maar 5 ploegen over zijn gebleven uit 2I. Samen met de promovendi uit de 3e klas en de degradanten uit de 1e klas en minus de ploegen die op de zaterdag gaan voetballen, blijven er 18 ploegen uit onze regio Oost over voor de 2e klas. We zullen afwachten welke keuze de KNVB gaat maken ……