Donderdag 09 november – Na 2 weken met 2 speelrondes is het weer tijd voor een update in de topscorerslijst van vv Vorden.

Afgelopen zondag wist Rik Schröer weer 2x het net te vinden. Deze doelpunten had hij nodig om voorlopig koploper te blijven in het topscorersklassement.

Zijn voorsprong is echter geslonken ten opzichte van het vorige tussenklassement. Koen Oosterhuis is hier met name verantwoordelijk voor. Hij scoorde afgelopen zondag 2x voor Vorden 1 en staat nog slechts 1 doelpunt achter Rik.

Maar ook Sven Hendriks heeft het vizier weer op scherp dit seizoen. Sven is een vertrouwd gezicht in de top van de topscorerslijst de afgelopen jaren. De afgelopen 2 weken wist hij 3x te scoren en klimt naar plek 3 en heeft inmiddels al 7x het doel getroffen. Sven heeft echter de pech dat een doelpunt van hem minder zwaar telt als een doelpunt van Rik of Koen. Desalniettemin is hij wel in de buurt van deze 2.

Voor het volledige overzicht ga naar “Wedstrijden” en klik op “Topscorer”