In deze weken zal het project ‘Ballenvanger overkant hoofdveld’ worden gerealiseerd. Nadat 4 jaar geleden op het hoofdveld de ballenvanger aan de kant van de kantine was omgewaaid en dubbel geknikt, werd besloten om het direct goed aan te pakken. In de zomer van 2018 is toen een nieuwe ballenvanger geplaatst met dito hekwerk door de toenmalige hoofdsponsor BSV, nu Wopereis Barendsen Staaltechniek genaamd. Deze ballenvanger wordt tevens gebruikt voor het plaatsen van maar liefst 144 meter reclameborden (veld- en kantinezijde). Toen in 2020 de ballenvanger aan de overkant van het hoofdveld met een flinke storm ook ‘op half 7’ kwam te hangen, werden er direct plannen gemaakt om ook aan deze kant van de zandweg een soort gelijke ballenvanger te plaatsen. In de komende weken zal dit project worden gerealiseerd door Smederij Oldenhave, waarbij volgens planning in de laatste week van januari het staalwerk daadwerkelijk geplaatst en gemonteerd zal worden. In deze twee (vakantie)weken worden de voorbereidingen getroffen, zoals demonteren huidige ballenvanger (is reeds gebeurd), demonteren hekwerk, gaten graven voor beton, wapening aanbrengen, beton storten en uit laten harden. Volgende week donderdag (6 januari) dient er beton gestort te worden en daarvoor hebben wij nog enkele handjes (8, dus 4 personen) nodig. Ben je volgende week donderdag in de gelegenheid en wil je graag helpen, dan ff een belletje of mailtje naar Johan Verstege of Wilbert de Leeuw (accommodatie@vvvorden.nl).

 

De ballenvanger bij de kantine die in de zomer van 2018 is geplaatst.

 

De ballenvanger die in 2020 tijdens de januaristorm is geveld en dus nu wordt vervangen door een nieuw exemplaar welke door Smederij Oldenhave wordt gefabriceerd en gemonteerd.