De KNVB heeft dit weekend het gehele programma bekend gemaakt van alle bekerwedstrijden van zowel de A-categorie als de B-categorie. De beker (poule) Wedstrijden worden gespeeld in de eerste drie weekenden van september. Aangezien de v.v. Vorden op 30-31 augustus haar 90-jarig jubileum viert wordt er in dit weekend niet gevoetbald en vandaar dat de wedstrijden van deze ronde gespeeld op dinsdag 4, woensdag 5, donderdag 6 en woensdag 11 september. In de eerste week van september is het door de week dus een drukte van belang op ons Sportpark en zal er in ieder geval op de woensdagavond niet getraind gaan worden, aangezien een groot gedeelte van de teams een wedstrijd moet spelen. Hieronder het gehele programma met daarbij de aantekening dat er nog wel een wedstrijd of meer verzet zal worden. Vorden 1 heeft in ieder geval de 2e en 3e bekerwedstrijd om weten te draaien en speelt nu op za 7 september thuis tegen Enter Vooruit en op zondag 15 september uit naar De Zweef.
Dinsdag | 3-sep | ||
3-9-2019 | Vorden 1 | NEO 1 | 20:00 |
3-9-2019 | Albatross JO19-1 | Vorden JO19-1 | 20:00 |
3-9-2019 | PH JO17-1 | Vorden JO17-1 | 20:00 |
Woensdag | 4-sep | ||
4-9-2019 | FC Zutphen JO13-1 | Vorden JO13-1 | 18:30 |
4-9-2019 | SJO ZZC JO11-1 | Vorden JO11-1 | 18:30 |
4-9-2019 | SJO ZZC JO15-4 | Vorden JO15-3G | 18:30 |
4-9-2019 | SSA Ratti – Socii VR1 | Vorden VR1 | 18:30 |
4-9-2019 | ST: Reunie/GSV’63 JO9-2 | Vorden JO9-2 | 18:30 |
4-9-2019 | SV Basteom JO11-2G | Vorden JO11-3 | 18:30 |
4-9-2019 | Warnsveldse Boys JO10-3 | Vorden JO10-1G | 18:30 |
4-9-2019 | Witkampers JO15-2 | Vorden JO15-2 | 18:30 |
4-9-2019 | Witkampers JO8-3 | Vorden JO8-2G | 18:30 |
4-9-2019 | Vorden JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1 | 18:30 |
4-9-2019 | Vorden JO17-2 | Ruurlo JO17-2 | 18:30 |
4-9-2019 | Vorden JO19-2 | VIOD JO19-3 | 19:30 |
4-9-2019 | Vorden JO8-1 | Markelo JO8-1 | 18:30 |
4-9-2019 | Vorden JO9-1 | Warnsveldse Boys JO9-1 | 18:30 |
Donderdag | 5-sep | ||
5-9-2019 | Vorden 2 | EDS 2 | 20:00 |
5-9-2019 | Lochem SP 3 | Vorden 3 | 18:30 |
5-9-2019 | Ruurlo 4 | Vorden 5 | 18:30 |
Zaterdag | 7-sep | ||
7-9-2019 | FC Zutphen JO8-2 | Vorden JO8-1 | 08:30 |
7-9-2019 | FC Zutphen JO9-2G | Vorden JO9-1 | 08:30 |
7-9-2019 | Ruurlo JO11-2 | Vorden JO11-2 | 08:45 |
7-9-2019 | ST: Ratti-Socii JO13-1G | Vorden JO13-3 | 09:30 |
7-9-2019 | Lochem SP JO13-3 | Vorden JO13-2 | 09:45 |
7-9-2019 | Warnsveldse Boys MO17-1 | ST: Vorden/Socii MO17-1 | 09:45 |
7-9-2019 | Eefde SP JO15-2G | Vorden JO15-1 | 10:30 |
7-9-2019 | ST: Vorden/Socii MO19-1 | Lochem SP MO19-1 | 13:00 |
7-9-2019 | ST: Reunie/GSV’63 JO19-3 | Vorden JO19-2 | 14:00 |
7-9-2019 | FC Zutphen JO17-5 | Vorden JO17-2 | 14:30 |
7-9-2019 | Vorden JO11-1 | Pax JO11-1 | 09:00 |
7-9-2019 | Vorden JO11-3 | v.v. Dieren JO11-5 | 09:00 |
7-9-2019 | Vorden JO13-1 | SJO ZZC JO13-2 | 09:00 |
7-9-2019 | Vorden JO10-1G | Voorst JO10-1 | 10:30 |
7-9-2019 | Vorden JO8-2G | Pax JO8-2 | 10:30 |
7-9-2019 | Vorden JO9-2 | Witkampers JO9-2 | 10:30 |
7-9-2019 | Vorden JO15-3G | Ruurlo JO15-3 | 11:00 |
7-9-2019 | Vorden JO17-1 | Sparta E. JO17-1 | 12:00 |
7-9-2019 | Vorden JO15-2 | Lochem SP JO15-2 | 13:00 |
7-9-2019 | Vorden JO19-1 | DCS JO19-1 | 14:00 |
7-9-2019 | Vorden 1 | Enter Vooruit 1 | 17:00 |
Zondag | 8-sep | ||
8-9-2019 | Pax 2 | Vorden 2 | 10:30 |
8-9-2019 | Vorden 3 | Witkampers 4 | 10:30 |
8-9-2019 | Vorden 5 | Lochem SP 6 | 10:30 |
8-9-2019 | Vorden VR1 | Klein Dochteren VR1 | 12:00 |
Woensdag | 11-sep | ||
11-9-2019 | Vorden JO13-2 | Witkampers JO13-2G | 18:30 |
11-9-2019 | Vorden JO13-3 | Ruurlo JO13-4G | 18:30 |
11-9-2019 | Vorden JO11-2 | SVBV JO11-1 | 18:30 |
11-9-2019 | Vorden JO9-2 | Ruurlo JO9-2 | 18:30 |
Zaterdag | 14-sep | ||
14-9-2019 | FC Zutphen JO15-3G | Vorden JO15-2 | 09:00 |
14-9-2019 | SJO Oeken/Brummen JO9-1 | Vorden JO9-1 | 09:15 |
14-9-2019 | Lochem SP JO11-3 | Vorden JO11-2 | 09:45 |
14-9-2019 | FC Zutphen JO13-4G | Vorden JO13-2 | 10:30 |
14-9-2019 | SJO Oeken/Brummen JO11-4 | Vorden JO11-3 | 11:00 |
14-9-2019 | AZC MO17-1 | ST: Vorden/Socii MO17-1 | 11:30 |
14-9-2019 | ST: Vorden/Socii MO19-1 | AZC MO19-1 | 13:00 |
14-9-2019 | Wolfersveen JO15-1G | Vorden JO15-3G | 13:00 |
14-9-2019 | Twello SV JO17-1 | Vorden JO17-1 | 14:00 |
14-9-2019 | Eldenia JO19-1 | Vorden JO19-1 | 15:15 |
14-9-2019 | Vorden JO11-1 | FC Zutphen JO11-2 | 09:00 |
14-9-2019 | Vorden JO13-1 | Pax JO13-1 | 09:00 |
14-9-2019 | Vorden JO13-3 | Warnsveldse Boys JO13-2 | 09:00 |
14-9-2019 | Vorden JO10-1G | SJO Oeken/Brummen JO10-2 | 10:30 |
14-9-2019 | Vorden JO8-1 | SJO Oeken/Brummen JO8-1 | 10:30 |
14-9-2019 | Vorden JO15-1 | FC Zutphen JO15-2G | 11:00 |
14-9-2019 | Vorden JO17-2 | ST: Ratti/Vorden JO17-1G | 13:00 |
14-9-2019 | Vorden JO19-2 | Sportlust Glanerbrug JO19-2 | 13:00 |
Zondag | 15-sep | ||
15-9-2019 | Warnsveldse Boys 3 | Vorden 3 | 10:00 |
15-9-2019 | Witkampers VR2 | Vorden VR1 | 13:00 |
15-9-2019 | De Zweef 1 | Vorden 1 | 14:00 |
15-9-2019 | Vorden 2 | Loenermark 2 | 10:30 |
15-9-2019 | Vorden 5 | Pax 10 | 10:30 |