Deze week wordt op ons Sportpark ‘t Grote Veld het ‘Gerrit Bruggink – Jeugdkamp’ georganiseerd voor onze pupillenafdeling en JO15 junioren. Op vrijdag 7 juni beginnen de JO15 en JO13 jeugdleden met het kamp en dit duurt tot zaterdagmiddag en de JO11 en JO9 en Mini F-pupillen zijn zaterdag 8 juni aan de beurt tot aan zondagmiddag. Na dit jaarlijkse jeugdspektakel, dat is vernoemd naar onze oud supporter en vv-Vorden lid Gerrit Bruggink, zal het Sportpark ‘t Grote Veld de hekken en velden sluiten. Het ‘groot onderhoud’ dat in de zomermaanden plaats gaat vinden op de velden 1-2-3 en de oefenhoek begint in de week van 12 juni. In de zomermaanden juni-juli-begin augustus zal er alleen op geplande avonden hersteltraining plaats vinden onder leiding van Roy Dommerholt, waarbij op deze avonden de groenstrook achter het hoofdveld bij het scorebord, gebruikt mag worden.