Waar de ene deelnemer het niet aandurft, is het voor een ander geen enkel probleem om een gelijkspel te voorspellen. Die laatste groep scoorden weer goed deze ronde met maar liefst 4 gelijke spelen. Mede door de vele gelijke spelen waren de verschillen vrij groot deze speelronde. De beste deze week was Marc van der Linden. Op de voet gevolgd door Reza van Houte, Jurre Heij, Bas van der Veen en Friso Balvert.

De grote verschillen deze speelronde zijn ook zichtbaar in het algemeen klassement. Henri Eggink zag zijn voorsprong groeien tot 26 punten. Onder andere Rob Enzerink en Jeroen Tijssen hadden een mindere ronde en vallen daarmee buiten de top 5. Achter Henri is het nu Bas van der Veen, kort gevolgd door Sven Hendriks, Jurn van Dam en Twam Eggink.

Met zijn eerste plaats deze ronde is onze voorzitter, alias De Sleper direct de grootste stijger deze week. Een ander bestuurslid, Udo Heij, heeft de twijfelachtige eer om zich deze week de sterkste daler te noemen.