Een weekje later, maar dezelfde tegenstander. Helaas een zeer, zeer krappe selectie maar daar hebben wel meer teams last van. Mart Boers en kleine Jan begonnen in de basis, terwijl de alles behalve fitte Niels de enige wissel was. In Loenen ligt een prachtig sportpark. Drie speelvelden voorzien van natuurgras liggen verspreid tussen de bossen, je zou het haast met Vorden kunnen vergelijken. er is echter één groot verschil, Loenermark heeft ook de beschikking over anderhalf kustgras veld. Zodoende kan er altijd getraind worden, en liggen de natuurvelden er strak bij. Hopelijk veranderd dit bij Vorden snel in de nabije toekomst !!!  Wij speelden op het achterste veld, en je zou haast denken dat het tegen de Oostvaardersplassen aan lag. Overal sloten om het veld, en prachtige rietkragen, zelfs het schepnetje om de bal uit de sloot te halen ontbrak niet. Wij dachten eerst dat het de antenne van de wifi versterker was, maar dat bleek niet het geval !  De wedstrijd ging gelijk op en de duels waren lekker mannelijk. Na een half uur spelen opende Loenermark de score, nadat we ons te makkelijk in de 16 meter uit lieten spelen. Wetende dat we lastig scoren zou dit wel eens héél vervelend kunnen worden, maar binnen 2 minuten scoorde Erwin de gelijkmaker. De keeper meende dat hij alle tijd had na een terugspeelbal, maar hij had Erwin niet opgemerkt. Waarschijnlijk was het de soepele tred van deze old-timer die hem verraste. Erwin pikte de bal van zijn voet en tikte deze in de lege goal. Voor rust kwamen we wel iets meer onder druk en was het lastig om de voerhoede te bereiken. Met een bevijdende peer uit onze eigen 16 meter wist Bas de bal achter de defensie te leggen. Erwin deed maar wat, maar kreeg de bal via zijn knie perfect in de loop mee, en kon alleen op de keeper af. Deze trapte wel heel gemakkelijk in de lichaamsbeweging, en Erwin dribbelde op het lege goal af. Dit was niet zo handig, want hij gaf de verdediger hierdoor het idee dat deze er nog bij kon. Onze spits had het net op tijd in de gaten, en schoot binnen. De sliding was echter al ingezet, en zodoende kreeg Erwin ook nog een tikkie mee. Van de soepele tred hebben we de rest van de dag niets meer vernomen, sterker nog, Niels moest de tweede helft het veld in !!  Die was fitter dan Erwin op dat moment. Gek genoeg speelden we de tweede helft ( in balbezit !!!) best aardig. We kregen eigenlijk niet te missen kansen, maar U raad het al ……..En ook het volgende kun je dan  inkoppen. André twijfelde bij een bal net iets te lang, en dit werd genadeloos afgestraft. De laatste minuten was het nog even “alle hens aan dek” om in ieder geval een punt over te houden. Er werd nog een bal snoeihard op onze lat geschoten, en Jurjen redde nog een keer knap. Het punt, wat er eigenlijk 3 hadden moeten zijn, werd met een glimlach meegenomen naar Vorden. De week ervoor was het namelijk net andersom, toen kregen we er 2 teveel.