Vorden, 12 mei 2018 – Zoals gewoonlijk bij alle thuiswedstrijden van Vorden 1 wordt er na afloop de ‘Man of the Match’ gekozen. De ‘Man of the Match’ is iemand die zich tijdens de wedstrijd op een positieve wijze heeft onderscheiden. Voor deze verkiezing worden telkens drie vorden-supporters benaderd die gezamenlijk moeten komen tot een keuze. Op Hemelvaartsdag stond de wedstrijd Vorden-Germania op het programma en dit keer werd Gijs van der Veen gekozen tot ‘Man of the Match’.

De commissie van 3 wijzen besloten tot het kiezen van GIJS op basis van zijn tomeloze inzet en positieve instelling tijdens de wedstrijd tegen Germania die eindigde in een gelijkspel (1-1-). Hieronder op de foto ziet u Gijs van der Veen tijdens de ontvangst van de tegoedbon van organisator Huub Abbink. Daaronder Gijs in actie tegen Germania.