Vorden, 3 december 2017 – Gisterenmiddag werden voorafgaand aan de wedstrijd van de MO19-1 de meiden voorzien van prachtige jassen van sponsor Prisma Arbozorg. De meiden van de MO19-1 bedankten Ronald Hoevers en Ronald Kuijn met een bloemetje en een fraaie overwinning op PAX MO19-1.

 

Over Prisma Arbozorg:

De betrokken, praktische en deskundige Arbo professionals van PRISMA Arbozorg helpen u graag (verder) op weg door:

  • praktische arbo onderzoeken
  • heldere en concrete adviezen
  • enthousiasmerende trainingen

Onze kennis en ervaring wordt veelal projectmatig ingezet en kenmerkt zich door maatwerk en persoonlijk contact. Wij hebben geen “uurtje-factuurtje“-mentaliteit maar richten ons op een duurzame relatie met u en uw organisatie.

Ga voor meer informatie naar de website van Prisma Arbozorg