Afgelopen woensdag werd de eerste van de twee ‘vriendinnentrainingen’ georganiseerd door de TJC van v.v. Vorden. Onder leiding van twee ervaren trainsters en twee speelsters van de MO19-1 kwam een groep van maar liefst 24 speelsters in actie, waarvan er 11 al serieus interesse hebben getoond om volgend seizoen bij v.v. Vorden te komen voetballen. De TJC heeft als doelstelling om ook volgend seizoen weer met een aantal meidenteams te gaan spelen (MO13, MO15, MO17) en sowieso bij de allerjongste jeugdteams nieuwe meiden in laten stromen. Via deze speciale ‘vriendinnen-trainingen’ en een heuse ‘voetbalvriendinnen-middag’ krijgen meisjes de kans om kennis te maken met de voetbalsport en onze vereniging.

Komende woensdag 20 april is de tweede vriendinnenttraing van 18.30 uur tot 19.30 uur. Op zaterdag 7 mei wordt er een heuse vriendinnen-voetbalmiddag georganiseerd en deze duurt van 12.00 tot 14.00 uur. Heb je interesse, ken je iemand die al op voetbal bij v.v. Vorden zit of wil je gewoon eens een kijkje nemen? Kom dan op één van deze twee momenten naar het Eurosport Buitensportpark aan de oude Zutphenseweg (naast het zwembad) en geniet bij v.v. Vorden van die prachtige voetbalsport! (onder deze afbeelding zijn nog een groot aantal foto’s te vinden van woensdag 13 april)