Komende dinsdag, 4 mei 2021, organiseren de bewegingscoördinatoren van de Gemeente Bronckhorst samen met drie stagiaires van het Graafschap College een Sportinstuif voor alle basisschoolleerlingen (groep 3 t/m groep 8)  van 6 tot 12 jaar. Wil je nieuwe sporten ontdekken of heb je gewoon zin om in de vakantie een dagje buiten te sporten en te bewegen, doe dan mee met deze gratis Sportinstuif op Sportpark ‘t Grote Veld. Er worden 6 sporten georganiseerd en tussen 10.00 uur en 13.30 uur kun je iedere sport een half uur beoefenen. Ook onze eigen club v.v. Vorden doet mee aan deze Sportinstuif en zal dus voor alle (tot nu toe 40) deelnemers de sport voetbal aanbieden en zes keer een half uur een voetbalclinic organiseren. Heb jij ook zin in deze leuke sportactiviteit en ben je tussen de 6 en 12 jaar : Geef je op via www.bronckhorst.nl/jeugdactiviteit