In de vakantieperiode wordt er bij vv Vorden niet getraind door de pupillen op woensdagmiddag. Wel organiseert Zsportz (de voetbalschool van woensdagmiddagtrainer Han Piels) voor de pupillen in de herfstvakantie op dinsdag 20 oktober een mooie voetbalochtend bij onze vereniging. Zportz komt met luxe opblaasbare voetbalspellen , een snelheidsmeter en top Zportz leiders. Deze dag begint om 09:30 uur en eindigt om 12.30 uur. Denk zelf aan tussendoortjes en drinken!! (en als het een beetje herfstachtig weer is aan een extra droog shirt of jack).

Kinderen worden deze voetbaldag ingedeeld in teams. Deze verdeling gaat op basis van leeftijd. Bij opgave kan als opmerking worden toegevoegd bij welk vriendje of vriendinnetje men in een team wil.  Uiteraard worden de Corona protocollen gevolgd. Ouders kunnen hun kinderen bij de poort afzetten waar de kinderen worden ontvangen door de leiders van Zportz.

Deelname aan deze voetbaldag kost 20,- p.p.. Opgave kan via de website van Zportz of klik op onderstaande afbeelding.