Vorden, 25 juni 2018 – Na het onverwachts terug trekken van Jong Achilles, was er een extra plaats te vergeven in de 2e klas. De beide verliezers van de finale’s van de nacompetitie, NEO en Concordia Wehl, mochten daarom gisterenmiddag uit maken wie er volgend seizoen in de 2e klas uit komt. Verloor Concordia Wehl vorige week zondag nog met penaltys van VIOD, en heeft zich dus precies vier dagen 3e klasser gevoeld, deze keer werd er met penaltys gewonnen. Na een 3-3 eindstand werd de keeper de grote held van Concordia Wehl door 2 penaltys te stoppen en zodoende de ploeg van vertrekkend trainer Henri Golstein (gaat naar Sp. Lochem) toch nog in de 2e klas te houden. De 2e klasse I wordt zodoende een echte achterhoekse/Liemerse klasse met AZC, Vorden, Varsseveld, Concordia Wehl, SDOUC (Ulft), DVC’26 (Didam), DCS (Zevenaar) en VIOD Doetinchem (en dan nog Voorwaarts Twello of Warnsveldse Boys). Daarnaast zijn er nog vijf ploegen uit de regio Nijmegen, nl. Union, Orion, Quick (alle drie Nijmegen), Eendracht Mook en Spero uit Elst.