Vorige week vrijdag was er weer de jaarlijkse bijeenkomst van de club van 50. De avond begon met een “sportcafé” waarin wij kennis hebben gemaakt met onze nieuwe hoofdtrainer Manfred Graven. Drie van zijn kenmerken die naar duidelijk naar voren kwamen zijn openheid, gedrevenheid en het feit dat hij zich kwetsbaar durft op te stellen. Tevens heeft de voorzitter ons onder andere verteld hoe de procedure bij het aanstellen van een nieuwe trainer verloopt. Daarna hebben wij de diverse projecten besproken die in aanmerking kwamen voor een financiële bijdrage.Na twee stemrondes is er uiteindelijk gekozen voor een bijdrage aan de renovatie en rolstoelvriendelijk maken van de toiletten.
Als afsluiting was er een gezellige pubquiz met kennisvragen over uiteenlopende onderwerpen. Uiteindelijk kwam de groep op de foto als winnaar uit de bus en kregen zij een lekkere fles wijn uitgereikt van de quizmaster Edwin Schooltink.