Tot gisteren was het bericht dat bij het Wikee de Viking-tournooi het maximaal aantal teams van 34 teams reeds was bereikt, er waren zelfs 2 teams bij de damespoule toegevoegd. Vandaag heeft zich echter 1 team noodgedwongen terug moeten trekken waardoor er nog plek is voor 1 extra team. Als je zin hebt, meld je dan aan via de Wikee de Viking website en doe met je team mee met dit prachtige evenement. Verder zijn de voorbereidingen in volle gang, draait de organistatie overuren, worden scheidsrechters in stelling gebracht, het horeca personeel wordt benaderd, het programmaboekje is in wording, de vergunning is in behandeling en laatste loodjes (steentjes) worden rondom het clubhuis gelegd. Heeft u zin om op deze dag een steentje bij te dragen op het veld, achter de bar of in de frituurtent mail even een berichtje naar Horeca@vvvorden.nl en we nemen u aanvraag met plezier in behandeling.