Het gehele project ‘Ballenvanger Hoofdveld’ is afgelopen week afgerond en opgeleverd. Er is gestart in de 2e week van januari met beton storten, daarna monteren door Smederij Oldenhave, toen het plaatsen van het hekwerk en tenslotte het inhangen van het net. Één ding moest nog opgeleverd worden en dat waren de twee rijen met 12 reclameborden die in de bovenste rails geplaatst moesten worden en dit is afgelopen week gerealiseerd. Met behulp van de sponsorcommissie, Dik Smit en Jeroen Tijssen en voorbereidend werk van de dinsdagploeg zijn er  woensdagavond door middel van een kraan met manbak van Kamphuis in Zutphen 12 reclameborden geplaatst. Samen met scorebord en de onderste rij reclameborden evenwijdig aan de achterlijn vormt het een prachtig geheel en schitterend aanblik op het hoofdveld vanaf de kantinekant en beide zijkanten. En het is natuurlijk vooral weer een uitbreiding van ons sponsorbestand, want naast borden van de leverancier van de ballenvanger, Smederij Oldenhave in samenwerking met SVT, en borden van reeds bestaande sponsoren, hebben wij ook weer een aantal nieuwe sponsoren er bij. Binnenkort worden deze weer via de website aan u voorgesteld.